iPad mini 2 Ön Cam Değişimi

Apple iPad mini 2 Öncam Değişimi

iPad mini 2 Öncam ve Dokunmatik Değişimi Nerede Yaptırılır?

iPad mini 2 Öncam ve Dokunmatik Değişimini iPhone iStanbul ‘dan yaptırabilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Mail: destek@iphoneistanbul.com

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul

iPad mini 2 Öncam Ve Dokunmatik Değişimi Bilgisi

iPad mini öncamı kırıldı, ipad mini öncam sorunu, ipad mini kırık öncam tamiri, ipad mini dokunmatik çalışmıyor ve ipad mini dokunmatik problemi gibi şikayetlerin tamamında yapılan işlem, iPad mini’nin ön panelinin değiştirilmesidir.

iPad mini’nin ön camının kırılması ile iPad mini’nin dokunmatik panelinin çalışmaması durumunda yapılan işlemler aynıdır. Her iki durumda da ön panel komple değiştirilir.

iPad mini’nin ön camı genellikle darbe ve ezilmelerle hasar görür. iPad ön camı, dokunmatik paneli ile bir bütün halindedir. iPad mini’nin ön camının alt yüzeyinde, dokunmatik alan bulunur. Cam hasar gördüğünde, bu birime yapışık hale olan dokunmatik paneli de değiştirilir.Yani, iPad’inizin ön paneli değiştirildiğinde, cam ve dokunmatiği birlikte çıkartılır ve yenisi takılır.

Ancak, iPad mini’nin camı, ekrandan bağımsızdır. Yani iPad ekranı ile (görüntüyü altığınız bölüm) öncam birbirinden ayrıdır.

 

iPad mini 2 Öncam ve Dokunmatik Değişimi Servis Süresi

iPhoneiStanbul, iPad mini dokunmatik panel öncam değişimini yaklaşık 2 saat içinde yapmaktadır.

iPad öncamı, iPad’in kasasına yapışıktır. iPad öncamı, kasadan ısıtılarak sökülmektedir. Bu işlem, teknik yeterlilik ve uzmanlık gerektirir.

iPad öncamı kırıldığında, genellikle ipad kasasının köşelerinden bir ya da bir kaç yeri ezilir. Bu ezilmelerden dolayı, yeni takılacak ipad camını kasaya tam olarak yerleştirilmesi extra süre almaktadır.

Apple iPad mini 2 Öncam Değişimi
Apple iPad mini 2 Öncam Değişimi