iPad mini 3 Ekran Değişimi

Apple iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi

iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi Nerede Yaptırılır?

iPad mini 3 LCD Ekran Değişimini iPhone iStanbul ‘dan yaptırabilirsiniz.

Apple Teknik Servis

Tel: +90 216 492 1440 (pbx)
GSM: +90 535 331 3054

Mail: destek@iphoneistanbul.com

Adres: Murat Reis Mah. Gazi Cad. Selamet Sok. 64/1 Altunizade / İstanbul

iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi Bilgisi

iPad mini 3 ekranı, iPad mini 4’deki gibi öncam ile bütünleşik halde değildir. Ekran ile öncam faklı parçalardır. Darbe, düşürme, sıvı teması, basınç, ısı teması gibi nedenlerden dolayı, iPad mini 3 ekranında beyazlanma, siyah mürekkep lekesi, ölü piksel ve iPad mini 3 ekran açılmıyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

iPad mini 3 ekranı kırıldığında genellikle öncamı da kırılır. Çünkü kırılan ekran, öncamın altındadır. iPad mini 3 ekranı tamir etmek için, önce öncamının sökülmesi gereklidir. iPad mini 3 öncamı, kasadan ısıtılarak sökülür, daha sonra LCD ekran tamir edilir.

iPad mini 3 camı, ekrandan bağımsızdır. Yani iPad mini 3 ekranı ile öncam birbirinden ayrıdır. iPad mini 3 ekranının kırılması ile iPad mini 3 öncamının kırılması için yapılan tamir işlemleri birbirinden farklıdır.

iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi Servis Süresi

iPhoneiStanbul, iPad mini 3 ekran değişimini yaklaşık 2 saat içinde yapmaktadır.

iPad mini 3 öncamı, iPad’in kasasına yapışıktır. iPad öncamı, kasadan ısıtılarak sökülmektedir. Öncam ısıtılarak söküldükten sonra iPad mini 3 ekranı değiştirilir. Bu işlem, teknik yeterlilik ve uzmanlık gerektirir.

iPad mini 3 ekranı kırıldığında, genellikle ipad kasasının köşelerinden bir ya da bir kaç yeri ezilir. Bu ezilmelerden dolayı, yeni takılacak ipad mini 3 ekranının kasaya tam olarak yerleştirilmesi extra süre almaktadır.

Apple iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi
Apple iPad mini 3 LCD Ekran Değişimi